Av. Tuğçe Bayram

Hukuk Büromuz Bodrum’da yer almakta olup,  çeşitli dil ve alanlarda gerek yurt içi gerekse yurt dışında hukuki hizmet ve danışmanlık hizmetini Av. Tuğçe Bayram önderliğinde vermektedir.

Büromuz hem yerli hem de yabancı Müvekkillere, özellikle şirketlere her türlü hukuki uyuşmazlıkta ve sözleşme hukuku alanında danışmanlık vererek, dünyanın gelmiş olduğu yeni teknoloji çağında e-ticaret hukuku, yapay zeka hukuku, bilişim hukuku, tahkim hukuku kapsamında yenilikleri takip ederek etkili ve en hızlı yoldan çözüme ulaştırarak hizmet vermektedir.

Hukuki hizmetlerimiz danışmanlık verilmesinin yanı sıra Müvekkillere hem önleyici hem de alternatif çözüm yolu ve yargı aşamalarının takip edilmesi gibi Müvekkillerin çıkarını en üst düzeyde gözeterek ve en uygun çözüm ve çözüm yollarını sunarak verilmektedir.

Verilen hukuki hizmet çerçevesinde asıl amaç Müvekkillerin uyuşmazlıklarının çözüme ulaştırılması ile birlikte bunun saygılı, özverili ve Müvekkilin değerlerini gözeterek, çözüm odaklı olarak yapılmasıdır.

Avukatlık sadece sıkıntılı bir süreç yaşandığından ve dava aşamasına gelindiği zaman destek alınacak meslek değildir ve en büyük amacımız da özellikle Müvekkillerimize hukuk bürosu olarak herhangi bir sorun veya sıkıntı yaşamadan önleyici hukuk desteği vererek, gününüzde de malesef hepimizin bir sorunu haline gelen yargının iş yükü yüzünden  yargılamanın uzaması sorununa önleyici hukuk ile çözüm yolu bularak adaletin bir parçası olan avukatlığın da sadece son çözüm noktası olarak görülmekten çıkarılmasını sağlamak ve  Müvekkillerimizin en az sürede daha fazla verim ve işinin çözülmesinin sağlanarak yargılama süreci ve iş yükünün azaltılması konularında katkıda bulunabilmektir.