YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kurallarına uygun olarak hazırlanmıştır.

Av. Tuğçe Bayram’ın resmi internet sitesi içinde yayımlanan bilgiler salt bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir yasal ya da profesyonel tavsiye niteliği taşımamaktadır.

Bu sitede yer alan bilgilerdeki hatalardan, ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan dolayı Av. Tuğçe Bayram sorumlu tutulamaz.

Bu sitede yayımlanan makale ve içtihatların doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, aynı konuda farklı görüşleri içeren makale / içtihatlar olabileceği gibi, zamanla içtihadı veren makamın görüş değiştirmesi de mümkündür. Bu nedenle her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Av. Tuğçe Bayram sorumlu tutulamaz.

Bu sitede yer alan bilgiler, sadece ilgili konularda fikir vermek ve bilgi paylaşmak amacıyla hazırlanmıştır.

Sitede yer alan bilgiler çoğu zaman ilgili kaynaklardan ve benzer sitelerden olduğu gibi alındığından ya da oralara atıfta bulunulduğundan bu bilgilerin doğruluk/tamlık/güncelliğinden Av. Tuğçe Bayram sorumlu tutulamaz.

Kanunların, yönetmeliklerin, tebliğlerin ve uygulamanın değişebilir oluşu ve de elektronik haberleşmenin özünde var olan riskler sebebi ile bu sitede yer alan bilgilerde her zaman gecikmeler, eksiklikler ve hatalar olabilir.

Bu sitede danışmanlık verme amacıyla hareket edilmediği göz önüne alınmalıdır. Sitedeki bilgilerin veya bu site vasıtasıyla edinilen bilgilerin doğru veya yanlış kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Bu site üzerinden, üçüncü kişiler tarafından hazırlanan sitelere bağlantılar/linkler kurulabilir. Av. Tuğçe Bayram bu site üzerinden bağlanılan diğer sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğundan sorumlu değildir. Kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Av. Tuğçe Bayram, sitede yer alan bilgiler uyarınca alınan herhangi bir karar veya yapılan herhangi bir fiilden ve muhtemel zararlar hakkında bilgi verilmiş olsa dahi, bu sebepten dolayı oluşacak veya bu sebebe mahsus zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Elektronik haberleşmenin özünde var olan riskler sebebiyle ve diğer nedenlerle kaynaklanan hiçbir riskten site sorumlu değildir.
Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız İHTAR OLUNUR. Kullanıcılar; siteye izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında Av. Tuğçe Bayram gayri kabili rücu ibra ettiklerini şimdiden kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklıdır.

Bu site, T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Web sitesi ziyaretçilerinin gizlilik haklarına saygı gösterir. İsminiz, adresiniz, telefon numaranız veya e-mail adresiniz gibi kimliğinizi belli edecek bilgiler sadece siz web sitemizde gönüllü olarak ibraz ettiğiniz zaman toplanır. Sitemiz bu bilgiyi, talep ettiğiniz bilgileri size ulaştırmak amacıyla kullanacaktır. İhtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmek ve sunduğumuz hizmetleri nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi anlayabilmek amacıyla, zaman zaman bu bilgiye başvurabiliriz. Bu bilgiyi sizinle temasa geçmek amacıyla kullanabiliriz. Bilgilerinizi girerken size özellikle belirtilmediği sürece, bu siteye verdiğiniz kimlik bilgileri herhangi bir üçüncü kişi ile paylaşılmayacaktır.